|
mysle, ze wygramy bez wiekszej spiny. 3-1 lub 4-2. Lechia raczej nie przyjedzie stawiac autokaru w polu karnym, nastawiona na kontry i z 10 zawodnikami za linia pilki.
Beda okazje zeby ich zlapac "na wykroku"a i w ataku pozycyjnym powinno byc nieco wiecej przestrzeni.
Nie bedziemy ogladac typowego w meczach Wisly "gotowania kamienia" kiedy goscie przyjezdzaja przede wszystkim nie przegrac tylko raczej gonitwe od jednej do drugiej bramki bo Lechia i tak awans ma pewny.
|