adfurle napisał(a):

Jeśli wasza teoria o lepszym graniu, gdy nie ma się już nic do ugrania niż granie pod presją jest prawdziwa, to Sosnowiec powinien łatwo pyknąć Arkę, która nie dość, że będzie zestresowana, to również mocno przetrzebiona.
Zobaczy się
|
Byłoby cudownie, niemniej wydaje mi się, że peak motywacji sosnowiec miał na mecz z nami + grali u siebie. Wyjazd z Arką już pewnie potraktują spacerowo. Do tego wydaje mi się, że z takim słabeuszem i przed wlasna publicznoscia to Arka raczej zbroi nie obsra, natomiast kto wie, ta liga mnie niczym nie zaskoczy bo każdy scenariusz jest w niej możliwy XD