Markus napisał(a):

Ważna sprawa: Wisła otrzymała licencję zarówno do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy, jak i na występy w rozgrywkach klubowych UEFA:
https://pzpn.pl/federacja/aktualnosc...klubowych-pzpn
Niektórzy hejterzy chyba się zapłaczą z żalu, bo tym samym okazuje się, że sytuacja Wisły nie jest aż tak tragiczna pod rządami Królewskiego jak wielu z nich głosiło.
|
Komisja licencyjna w tym kraju to fikcja. I tak ją każdy dostaje, nawet jeżeli to ma miejsce w drugim terminie.