Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3791
Stary 09.05.2024, 15:14
Markus napisał(a):Wyświetl post
Ważna sprawa: Wisła otrzymała licencję zarówno do uczestnictwa w rozgrywkach Ekstraklasy, jak i na występy w rozgrywkach klubowych UEFA:

https://pzpn.pl/federacja/aktualnosc...klubowych-pzpn

Niektórzy hejterzy chyba się zapłaczą z żalu, bo tym samym okazuje się, że sytuacja Wisły nie jest aż tak tragiczna pod rządami Królewskiego jak wielu z nich głosiło.
Komisja licencyjna w tym kraju to fikcja. I tak ją każdy dostaje, nawet jeżeli to ma miejsce w drugim terminie.
Odpowiedz cytując