nero napisał(a):

|
Śmieszą mnie te hasła, że jak ktoś jest na wakacjach to ma wyje.bane, przypominam rok temu Sosnowiec plażował u nas do tego nie miał aspiracji, ambicji i umiejętności jak obecnie Lechia i nas dojechał, więc skończcie z tym, że jak ktoś jest na wakacjach to cokolwiek to gwarantuje.
|
No ja wychodze z tego samego zalozenia. To nawet gorzej bo graja na luzie, moga byc sklonni do podejmowania wiekszego ryzyka a u nas w 2 strone, kupa w majtach bo porażka praktyczne oznacza brak baraży.
Jak to jest grać na luzie z druzyna w której jest na coś ogromne cisnienie to widzieliśmy 2 maja
