Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 09.05.2024, 13:43
nero napisał(a):Wyświetl post
Śmieszą mnie te hasła, że jak ktoś jest na wakacjach to ma wyje.bane, przypominam rok temu Sosnowiec plażował u nas do tego nie miał aspiracji, ambicji i umiejętności jak obecnie Lechia i nas dojechał, więc skończcie z tym, że jak ktoś jest na wakacjach to cokolwiek to gwarantuje.
No ja wychodze z tego samego zalozenia. To nawet gorzej bo graja na luzie, moga byc sklonni do podejmowania wiekszego ryzyka a u nas w 2 strone, kupa w majtach bo porażka praktyczne oznacza brak baraży.

Jak to jest grać na luzie z druzyna w której jest na coś ogromne cisnienie to widzieliśmy 2 maja
Odpowiedz cytując