|
Niby pasowałby nam w piątek remis w Tychach, bo wtedy Lechia miałaby przyklepany awans, ale jednak lepiej by Katowice to wygrały, bo wtedy więcej zależałoby od Wisły ( o ile wygramy w sobotę ). Niepokoi mnie tylko terminarz Płocka, bo w tym przypadku 9 pkt jest dość prawdopodobne i nie byłoby możliwości przeskoczenia ich.
|