Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 09.05.2024, 12:41
Miła informacja dla Lechii przed meczem z nami. Nie dostali oficjalnie licencji na ekstraklasę. Na odwołanie mają 5 dni.

Oczywiście w końcu ją dostaną, ale takie zamieszanie przed meczem z nami jest mile widziane

Żeby się nie okazało że 3 miejsce na awans do ekstraklasy

Ponadto Lechia z nami bez ich najlepszego napastnika, Tomasza Bobcka (9 bramek w tym sezonie). Nie powiem, żeby to była zła informacja
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.05.2024 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując