Miła informacja dla Lechii przed meczem z nami. Nie dostali oficjalnie licencji na ekstraklasę. Na odwołanie mają 5 dni.
Oczywiście w końcu ją dostaną, ale takie zamieszanie przed meczem z nami jest mile widziane
Żeby się nie okazało że 3 miejsce na awans do ekstraklasy
Ponadto Lechia z nami bez ich najlepszego napastnika, Tomasza Bobcka (9 bramek w tym sezonie). Nie powiem, żeby to była zła informacja