Temat
:
32. kolejka, Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, 11 maja 2024, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
31
09.05.2024, 11:29
Może Olek pomoże?
Zadzwoni do Donka i do Oli z tekstem:
,,Pomożecie?"
Donek i Ola radośnie krzykną:
,,Pomożemy!".
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 09.05.2024 o godz. 11:36.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK