|
remis z gdańskiem i przegrana z Katowicami już praktycznie zabija nam szanse na cokolwiek, rywale musieliby potracić punkty w absurdalny wręcz sposób, także w sobote gramy o życie, 6 pkt to jest absolutnie niezbędne minimum, żeby we w miare realnym scenariuszu myśleć o barażach
|