pepe72 napisał(a):

Ostatnio bez Carbo była bieda w ataku.
A dla naszej sytuacji (pozostania w top6) równie ważne mecze:
Odra - Wisła Płock 12 maja 15:00
Motor - Znicz 10 maja 18:00
Polonia - Górnik Ł. 12 maja 18:00
|
Jak nie wygramy to może się zrobić bardzo niemiło - Motor wygra z bezpiecznym Zniczem i spadamy na 7 miejsce.
Hej kopacze i trener - spinać dupska i wygrać!