Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 09.05.2024, 09:33
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio bez Carbo była bieda w ataku.

A dla naszej sytuacji (pozostania w top6) równie ważne mecze:
Odra - Wisła Płock 12 maja 15:00
Motor - Znicz 10 maja 18:00
Polonia - Górnik Ł. 12 maja 18:00
Jak nie wygramy to może się zrobić bardzo niemiło - Motor wygra z bezpiecznym Zniczem i spadamy na 7 miejsce.
Hej kopacze i trener - spinać dupska i wygrać!
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 09.05.2024 o godz. 11:06.
Odpowiedz cytując