|
Obstawiam że w piątkowym meczu Tychy urwą jakieś punkty Gieksie i Lechia przyjedzie już na wakacje, co nie zmienia faktu że się przed nami nie położą.
Dla nas tak czy siak mecz w sobotę oznacza duża presję. Jak bardzo dużą to wolę sobie nie wyobrażać. 3 punkty potrzebujemy jak tlenu by w Katowicach nie być już pod absolutna ściana.
Za Carbo Sapała to jedyny rozsądny wybór, choć możliwe że oldboy Basha wskoczy na ławkę.
@sandomingo nigdy Wisła w swojej 118 letniej historii nie była niżej niż 5 miejsce grając na drugim poziomie rozgrywkowym, więc 7 i niżej to byłaby największa kompromitacja. Sądzę że jednak do niej nie dojdzie, ale 3 punkty z Lechią są po prostu koniecznością. Przy remisie będziemy po tej kolejce poza strefą barażową, choć wciaz z szansami na baraże.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.05.2024 o godz. 08:23.
|