Grisza1 napisał(a):

Angel Rodado: Mam kontrakt, będą chcieli, żebym go wypełnił, ale to będzie zależeć od tego, czy uda nam się uzyskać awans. Z ekonomicznego punktu widzenia sytuacja klubu nie jest "niczym godnym uwagi". Wszyscy mnie o to pytają, ale ja chcę cieszyć się chwilą. Zobaczymy, co wydarzy się latem.
https://cadenaser.com/baleares/2024/...adio-mallorca/
|
Czuję, że Angelo po powrocie do 2 ligi hiszpańskiej wróciłby do punktu wyjścia. Może dostałby 2-3 koła euro więcej max niż u nas i dalej notowałby 5 bramek w sezonie.