Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28771
Stary 08.05.2024, 22:15
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Angel Rodado: Mam kontrakt, będą chcieli, żebym go wypełnił, ale to będzie zależeć od tego, czy uda nam się uzyskać awans. Z ekonomicznego punktu widzenia sytuacja klubu nie jest "niczym godnym uwagi". Wszyscy mnie o to pytają, ale ja chcę cieszyć się chwilą. Zobaczymy, co wydarzy się latem.
https://cadenaser.com/baleares/2024/...adio-mallorca/
Czuję, że Angelo po powrocie do 2 ligi hiszpańskiej wróciłby do punktu wyjścia. Może dostałby 2-3 koła euro więcej max niż u nas i dalej notowałby 5 bramek w sezonie.

Odpowiedz cytując