Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.05.2024, 20:01
Dodaj, że transfer bezgotówkowy. I z kontraktem na poziomie juniorskim, na 3 miesiące.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ale co Twój bełkot wnosi do dyskusji?
Pieniądze zostały przepalone i to jest fakt.
My groszem nie śmierdzimy i to też jest fakt.
Postawienie u buka to nie przepalenie kasy, tylko opłata za szansę na wygraną. Tak samo było z Omranim. Kto wie czy nie położył lagi jak mu ktoś przetłumaczył jaki dostał pseudonim. Więc czuj się odpowiedzialny za fakt że kasa została ostatecznie przepalona, ale nie płacz za bardzo bo dużo jej nie było.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.05.2024 o godz. 20:06.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując