Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 08.05.2024, 18:41
Armin napisał(a):Wyświetl post
Nie mają awansu. Jest możliwa sytuacja że oni Gdynia i Katowice będą miały 62 punkty. Wtedy z 3 drużyn jest robiona tzw. mała tabela i wchodzi Gdynia i Katowice a oni 3 miejsce i baraże.
W dniu meczu z nami mogą już grać jako ekstraklasowicz.GKS-y grają ze sobą w piątek.Scenariusz pesymistyczny ale bardzo realny to wygrana Tychów,nasz remis z Lechią i wskoczenie do top 6 Motorynki albo Łęcznej naszym kosztem.
Odpowiedz cytując