Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.05.2024, 16:48
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy czy oddalająca się premia za puchar wpłynie na poprawę skuteczności.
Oni tego nie robią celowo. Po prostu to jest poziom niżej finansowo i pod względem umiejętności niż Fernandez, Mula, Igbekeme czy zdrowy Junca. Za Rude tworzymy od dłuższego czasu masę sytuacji które potem koncertowo psujemy. Jedyny nasz piłkarz który jest skuteczny na przyzwoitym poziomie to Rodado.

Tym bardziej irytuje nanszalancja jak Colleya z Resovią czy Sobczaka z Sosnowcem. Naprawdę nie mają podstaw żeby się popisywać.


Myślę że z Lechią wygrają, jedyne pytanie to jak zagra Sapała na środku w defensywie. Z przodu jest szansa że lepiej niż Carbo.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.05.2024 o godz. 21:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując