Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1467
Stary 07.05.2024, 22:38
Jagul napisał(a):Wyświetl post
W jakim sensie? Jeśli Twoim zdaniem Sobczak odstawił samowolkę, a Rude go broni to Albercik jest totalnym debilem.
Nie twierdzę że odstawił czy nie, ale uważam że Rude mógłby się za nim wstawić w ten sposób jeśli uważa że jest mu potrzebny, po męskiej rozmowie rzecz jasna.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 07.05.2024 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując