Jagul napisał(a):

|
W jakim sensie? Jeśli Twoim zdaniem Sobczak odstawił samowolkę, a Rude go broni to Albercik jest totalnym debilem.
|
Nie twierdzę że odstawił czy nie, ale uważam że Rude mógłby się za nim wstawić w ten sposób jeśli uważa że jest mu potrzebny, po męskiej rozmowie rzecz jasna.