Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 07.05.2024, 17:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Potrzebny jest normalny napastnik, który będąc z piłką na 6 metrze przed bramką strzela, a nie kiwa się sam ze sobą jak Sobczak. Jego miejsce to ława przy dobrych wiatrach. Gra tylko dlatego że Rodado nie może grać wszędzie.
Tu dochodzimy do clue problemu - tacy zawodnicy kosztują i nie chcą grać w pierwszej lidze. Zostają takie Sobczaki które wpadają w samozachwyt jak im dwa mecze wyjdą.

@AgresywnyChomik - drugim Rodado, powiadasz? Przecież my niedługo stracimy tego jednego którego mamy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując