Drozd napisał(a):

|
Potrzebny jest normalny napastnik, który będąc z piłką na 6 metrze przed bramką strzela, a nie kiwa się sam ze sobą jak Sobczak. Jego miejsce to ława przy dobrych wiatrach. Gra tylko dlatego że Rodado nie może grać wszędzie.
|
Tu dochodzimy do clue problemu - tacy zawodnicy kosztują i nie chcą grać w pierwszej lidze. Zostają takie Sobczaki które wpadają w samozachwyt jak im dwa mecze wyjdą.
@AgresywnyChomik - drugim Rodado, powiadasz? Przecież my niedługo stracimy tego jednego którego mamy...