|
Prawda jest taka ze z "drugim" Rodado strzelilibyśmy wczoraj z "5".
Brakuje nam jakosci, na skrzydlach, w obronie i w ataku.
Baraze? Moze najpierw to sie do nich doczlapmy.
Tak czy inaczej mam nieodparte wrazenie ze ta druzyna znowu się zesra (juz się zesrała?) w decydujacej fazie sezonu.
Malinowy król malowanych róż
|