|
W tym przypadku zdecydowanie, bo dawać karne Sobczakowi kiedy Rodado jest na boisku to czysty kretynizm. Całe szczęście, że skoro Sobczak strzelał bo miał najlepsze statystyki to teraz na pewno najlepszych już nie ma.
Co do obrony zawodników, na bronieniu Krzyżanowskiego kilka punktów straciliśmy, zobaczymy ile jeszcze stracimy na bronieniu Sobczaka.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.05.2024 o godz. 17:11.
|