Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1455
Stary 07.05.2024, 16:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Carbo zawalił gola bo odpuścił Rozwadowskiego.... cisza. Sobczak przestrzelił karnego.... płacze ojkofobów.

Po wygranym meczu - zasługa trenera. Po przegranym - to wina piłkarzy... zwlaszcza polskich którzy sami sie wpisują do 11 jak Krzyżanowski albo sami wyznaczają do karnych jak Sobczak

Podwójne standardy.

Dajcie spokój.

btw.
Powtórze to co pisałem. Zajmijmy to 6 miejsce i przez barzaże do eklapy. I to pokaże że Rude nie jest wcale takim słabym trenerem pomimo tego że punktujemy jak punktujemy.
(Ja wcale nie uważam że jest słabym trenerem... przyszedł te pół roku za późno i nie miał czasu na eksperymenty. Testuje wszystko "bojem" - stąd te problemy z słabym punktowaniem w lidze)
Rozwandowicz.....Rozwadowski to był chyba w Alternatywach 4
Odpowiedz cytując