Drozd napisał(a):

|
Ale co wy się o Omraniego martwicie. Od Widzewa Sobczak tylko przeszkadza na boisku, z Pogonią zmarnował wszystko, z Sosnowcem zmarnował wszystko, a zarabia ze trzy razy tyle co Omrani. Mając takiego Sobczaka nic dziwnego, że byle grubas jawi się jako wzmocnienie.
|
Ja wiem że pamięć słaba, ale żeby nawet nie chciało się w livescore spojrzeć?
Sobczak strzelił na 1-0 z Piastem, 1-1 z Arka oraz strzelił gola i zaliczył asystę z Chrobrym. I tak, wszystko było po meczu z Widzewem.