Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 07.05.2024, 15:41
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale co wy się o Omraniego martwicie. Od Widzewa Sobczak tylko przeszkadza na boisku, z Pogonią zmarnował wszystko, z Sosnowcem zmarnował wszystko, a zarabia ze trzy razy tyle co Omrani. Mając takiego Sobczaka nic dziwnego, że byle grubas jawi się jako wzmocnienie.
Ja wiem że pamięć słaba, ale żeby nawet nie chciało się w livescore spojrzeć?

Sobczak strzelił na 1-0 z Piastem, 1-1 z Arka oraz strzelił gola i zaliczył asystę z Chrobrym. I tak, wszystko było po meczu z Widzewem.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 07.05.2024 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując