Temat
:
Albert Rudé trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
10
07.05.2024, 13:02
Ogryzek
napisał(a):
Carbo zawalił gola bo odpuścił Rozwadowskiego.... cisza. Sobczak przestrzelił karnego.... płacze ojkofobów.
Po wygranym meczu - zasługa trenera. Po przegranym - to wina piłkarzy... zwlaszcza polskich którzy sami sie wpisują do 11 jak Krzyżanowski albo sami wyznaczają do karnych jak Sobczak
Podwójne standardy.
Dajcie spokój.
btw.
Powtórze to co pisałem. Zajmijmy to 6 miejsce i przez barzaże do eklapy. I to pokaże że Rude nie jest wcale takim słabym trenerem pomimo tego że punktujemy jak punktujemy.
(Ja wcale nie uważam że jest słabym trenerem... przyszedł te pół roku za późno i nie miał czasu na eksperymenty. Testuje wszystko "bojem" - stąd te problemy z słabym punktowaniem w lidze)
Poziom błędu Carbo i Sobczaka inny. Carbo spóźnił się z doskokiem, Sobczak pajacował przy karnym w 93-ciej minucie i strzelił dwa metry nad poprzeczką. Nie ma co idioty wybielać, dał do pieca.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy