Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.05.2024, 13:02
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Carbo zawalił gola bo odpuścił Rozwadowskiego.... cisza. Sobczak przestrzelił karnego.... płacze ojkofobów.

Po wygranym meczu - zasługa trenera. Po przegranym - to wina piłkarzy... zwlaszcza polskich którzy sami sie wpisują do 11 jak Krzyżanowski albo sami wyznaczają do karnych jak Sobczak

Podwójne standardy.

Dajcie spokój.

btw.
Powtórze to co pisałem. Zajmijmy to 6 miejsce i przez barzaże do eklapy. I to pokaże że Rude nie jest wcale takim słabym trenerem pomimo tego że punktujemy jak punktujemy.
(Ja wcale nie uważam że jest słabym trenerem... przyszedł te pół roku za późno i nie miał czasu na eksperymenty. Testuje wszystko "bojem" - stąd te problemy z słabym punktowaniem w lidze)
Poziom błędu Carbo i Sobczaka inny. Carbo spóźnił się z doskokiem, Sobczak pajacował przy karnym w 93-ciej minucie i strzelił dwa metry nad poprzeczką. Nie ma co idioty wybielać, dał do pieca.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując