A gdzie byliśmy zanim przyszedł Rude. Dokładnie w tym samym miejscu co dzisiaj, różnica taka że Arka i Lechia przestały frajersko tracić punkty tak jak na jesieni. Co zmienił Rude? Pokazał jak grać żeby tworzyć sytuacje i wygrywać nawet z potencjalnie silniejszymi. Tylko trzeba grać i walczyć.
Większość punktów tracimy po kompromitujących zachowaniach piłkarzy. Sobczak strzelił karnego jakby wybijał piątkę.
Trzeba też zaznaczyć, że jesteśmy systematycznie krzywdzeni przez sędziów. Wystarczy popatrzeć na dwa ostatnie mecze.
Jak się to wszystko zbierze do kupy to wynik w lidze nie jest żadnym zaskoczeniem. Kiedy przed rundą mówiłem, że będą nas kręcić to stadko hejterów Królewskiego dostawało wścieku, że spiski wyszukuję. No ale jak oni po wczorajszej nieuznanej dla nas bramce nie widzą problemu to nie ma o czym dyskutować.
Podsumowując. To czy wejdziemy do Ekstraklasy ma duże znaczenie, ale nie decydujące. Decydujące jest to czy V kolumna funkcjonująca w środowisku Wisły straci wpływ na szatnie i klimat w klubie. Bo niektóre zachowania poszczególnych zawodników nie są normalne.
Jagul napisał(a):

Jak zwykle robisz z siebie idiotę.
Kto tego Sobczaka wstawia do składu i nie ściąga podczas meczu?
|
Sam robisz z siebie idiotę, niedawno płakałeś że Polaków nie ma w składzie. Że Hiszpanie zawalają mecze. Rude nie ma za bardzo wyboru, kogo ma wpuścić? Napastnika nie ma bo nas nie stać. Nawet z takim drewnem jak Sobczak wczorajszy mecz mieliśmy wygrany. Wystarczyło strzelić karnego, ale Rude tego zrobić nie może.