Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 07.05.2024, 08:45
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
cyganów moim zdaniem akurat ogramy bo im wyjątkowo nie leżymy, bardziej się boje o jakieś remisy z Lechią i Brukiem
7 ostatnich meczów z gksem to nasze wygrane, 21l bez punktu z nami
Lechia raczej się nie zamuruje, to będzie zupełnie inny mecz. Nie znaczy że wygramy, ale może będzie się to dało oglądać.

A tak serio to nie rozumiem jak można było nie podyktować karnego za sponiewieranie Sobczaka w polu karnym? Przecież to kpina...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując