TommyTSW napisał(a):

cyganów moim zdaniem akurat ogramy bo im wyjątkowo nie leżymy, bardziej się boje o jakieś remisy z Lechią i Brukiem
7 ostatnich meczów z gksem to nasze wygrane, 21l bez punktu z nami
|
Lechia raczej się nie zamuruje, to będzie zupełnie inny mecz. Nie znaczy że wygramy, ale może będzie się to dało oglądać.
A tak serio to nie rozumiem jak można było nie podyktować karnego za sponiewieranie Sobczaka w polu karnym? Przecież to kpina...