Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.05.2024, 08:42
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Żaden trener nie sprawi że sobczak ze spółką zaczną poważnie traktować swój zawód, grając w niegodnej im lidze bo przecież to nie jest ich miejsce.
To nawet nie jest to że oni odpuścili ten mecz (poza pajacowaniem Sobczaka przy karnym). Dali z sieboe wszystko, stworzyli multum okazji. Powinniśmy mieć przynajmniej jednego karnego jeszcze za powakenie Sobczaka. Mieliśmy minimum trzy poprzeczki. Setek z dzuesięć albo więcej.

Zabrakło skuteczności. Dlaczego? Bo to piłkarze pierwszoligowi.

Po stronie Sosnowca strzał życia jakiegoś pionka, bo oczywiście że tak.

Frustrujące. Trener może nauczyć ich grać, ale nie nauczy ich strzelać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując