Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 07.05.2024, 08:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jeśli w tym meczu czegoś można się czepiać u Rude to nawet nie wykonawcy karnego. Również sam sposób gry ciężko żeby krytykować - sytuację się mnożyły.

Rotacji w wyjściowym składzie powinno być po prostu wiecej, a raczej powinny być jakiekolwiek. Zbyt wielu piłkarzy było przeciążonych. Rude poległ na tym polu. Przeliczył się z ich możliwościami koncentracji po tak obciążającym fizycznie i psychicznie spotkaniu jakie grali 4 dni wcześniej.

Natomiast osobną kwestią jest sędziowanie, które gdyby przebiegało choć trochę neutralnie to już w 1 połowie byłoby po meczu

W tym meczu, jak i wielu innych nie brak rotacji jest główną przyczyną, tylko jakość piłkarska. Miejsce w tabeli jest tylko jej wypadkową. Wczoraj było widać to jak na dłoni. Tym razem chodzi o jakość w finalizowaniu akcji. Kłują w oczy ostatnie podania, niecelne strzały, złe wybory piłkarzy w niezbyt trudnych sytuacjach.

Co do samej rotacji, trudno zabierać głos i obiektywnie oceniać wybory jakiegokolwiek trenera, jeśli nie siedzi się obok niego na ławce, nie zna całego szeregu przyczyn niewidocznych z trybun i jego argumentacji.
Odpowiedz cytując