skarabeus napisał(a):

I na to liczyl Rudę. Ze w pierwszej połowie zamkną mecz
Potem wpusci zmienników.
|
Popraw mnie jeśli się mylę ale chyba my nie zamknęliśmy w lidze żadnego meczu w 1 połowie pod wodzą Rude.
Wręcz Zaskroniec wzmacniał przekaz, że cały obóz i treningi zostały tak opracowane, żeby po 60 minucie dawać na boisku największą intensywność.