|
Jebie nas klika bukmacherow zeby nas udupic w tej lidze. Nakrecamy 1 lidze liczby. Bez nas zostaja kluby z frekwencja na poziomie 3-5k. + chujowa ogladalnosc. Dla nich lepiej zeby Wisla zostala, tym bardziej widzac ze nie jestesmy jak Lechia i kazdy mecz u nas jest na styku. Jakbysmy rozjezdzali jak Lechia to nie bylo by przy czym krecic.
|