Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3787
Stary 06.05.2024, 22:22
ALE KROLEWSKI WYGRAL PUCHAR POLSKI PRZECIEŻ!!!!! SZEFIE PROWADŹ! PATRZCIE SIE MARCA O NAS PISZE!!!

Zdobycie tego pucharu może się nam długofalowo odbić czkawka. Gdybyśmy byli normalnym klubem w normalnej sytuacji to oczywiście byłby niewątpliwy sukces. Sam mecz też był super i oglądając go poczułem się chociaz przez chwilę jak w starych dobrych czasach.

Niemniej zależy mi nie na przypadkowych sukcesach, a na rozwoju i budowie silnego klubu w ktorym sukcesy beda naturalna konsekwencja sensownej polityki. I w tym kontekście PP daje nam o wiele mniej niż awans. A wygranie go sprawi to samo co 7 wygranych sobolewskiego w poprzednim sezonie. Krolewski znowu dostanie kredyt zaufania od trybun NO BO PUCHAR POLSKI PRZECIEŻ i stracimy kolejny rok na gownogre w gownolidze zakończona wedle naszej tendencji na jeszcze niższym miejscu niż w tym i poprzednim roku...
Odpowiedz cytując