|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#133

06.05.2024, 21:23
|
KOALIK napisał(a): 
Rude jako trener z przyszłości średnia ligowa 1,58 pkt.
Fatalna.
To jest dno.
Albercik przychodził, gdy była mała strata do lidera, teraz jest dwanaście.
Brawo Albercik!
Brawo Kikuś!
Brawo Jarek!
Teraz możecie sobie zjeść pączki z kolegą turystą Omranim i z Bregu też.
|
Z Chichkanem też?
|
|