Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 06.05.2024, 20:22
Czytam, czytam i się zastanawiam, czy oglądaliśmy ten sam mecz.

Niektórzy zawodzą, jak gdyby Zagłębie gniotło nas cały mecz i wygrało 4:1.
Tak, zremisowaliśmy, ale mecz od początku był toczony w atmosferze polowania na nogi i radosnego (niekompetentnego) sędziowania. Wszystko skończyło się przestrzelonym karnym. Pewnie Sobczak bardzo chciał, aż za bardzo. No i wyszło, jak wyszło.

Najsmutniejsze w sumie to, że już można poczytać, jaki to z Sobczaka gwiazdor i tak dalej, i tak dalej. A jemu po prostu nie wyszedł karny (sam uważam, że nie powinien strzelać, bo Zagłębie to jego były zespół).

Trudno. Gramy dalej. Przynajmniej nie będziemy narzekać na brak emocji.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując