Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4077
Stary 06.05.2024, 19:45
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
skąd Ty się urwałeś? Kogo Ty chcesz gonić? Właśnie przegraliśmy z czerwoną latarnią ligi grającą w 10tkę. Tak przegraliśmy - bo przegraną był tutaj jakikolwiek inny scenariusz niż 3pkt.

Teraz mecze z Lechą i Gieksą gdzie cudem będzie 1pkt i może jest jakaś nadzieja na 3pkt z Brukbetem ale na to też bym za bardzo nie liczył.

W tym czasie inni mają łatwiejsze mecze i spadamy na 9 miejsce w lidze za lubelskimi potentatami - Motorem i Łęczną. Dziękuję dobranoc.
Ja liczę na 3 pkt z Lechią i brukiem jeśli będzie już bezpieczny, a z GKS-em może być każdy wynik.
Z tym że na te 6 pkt z l &b postawiłbym jakieś grosze bo mi ostatnio słabo idzie u buków.
Odpowiedz cytując