Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4072
Stary 06.05.2024, 19:21
skąd Ty się urwałeś? Kogo Ty chcesz gonić? Właśnie przegraliśmy z czerwoną latarnią ligi grającą w 10tkę. Tak przegraliśmy - bo przegraną był tutaj jakikolwiek inny scenariusz niż 3pkt.

Teraz mecze z Lechą i Gieksą gdzie cudem będzie 1pkt i może jest jakaś nadzieja na 3pkt z Brukbetem ale na to też bym za bardzo nie liczył.

W tym czasie inni mają łatwiejsze mecze i spadamy na 9 miejsce w lidze za lubelskimi potentatami - Motorem i Łęczną. Dziękuję dobranoc.
Odpowiedz cytując