pepe72 napisał(a):

Nie dyskusyjne tylko optymistyczne.
Jaro połączył sport - Wisłę - z IT. I dzięki temu Synerise ma produkt, który jest na bieżąco testowany na klubie.
Dzięki temu promocja Wisły jest promocją produktu i tak to można inwestorom przedstawiać.
Dzięki temu klub wchodzi (musi wejść) w pewien ład korporacyjny co wszystkim wyjdzie na zdrowie.
|
biznes nie do końca działa tak że coś jest rozchwytywane, bo jest najlepsze

może po prostu mieć trochę inną grupę klientów, konkurować ceną, pozwalać klubom redukować "ludzkie" struktury (zamiast je nadbudowywać), co na pewno w kryzysie jest bardzo atrakcyjne
po pierwsze, Synerise jest w tym obecne tylko teoretycznie, nawet jeśli korzystają z ich pracowników albo zasobów, to po cichu, jeśli już to Jarek buduje markę osobistą w świecie sportu
po drugie, wolałbym jednak żeby nic nie było testowane na produkcji
po trzecie, jak w Wiśle jest ład korporacyjny, to ja jestem święty Mikołaj
