Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 06.05.2024, 16:11
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Królewski ze swoim AI chce stworzyć ten najlepszy.
mocno dyskusyjne, nie tylko dlatego że konkurencja na rynku dysponuje siłą roboczą i zasobami większymi niż Wisła, i nie tylko dlatego, że coś co zażarło w e-commerce trudno przetłumaczyć 1:1 na piłkę nożną, jest to pomysł iście prometejski, ale napiszę dokładnie to samo co w lutym - szkoda, że akurat teraz, w takiej sytuacji, z takim celem do zrealizowania, z takim ryzykiem i z zaburzonymi proporcjami PRu do wyników
pomysł tworzenia oprogramowania konkurencyjnego do istniejących (zapewne również kosztami) jest biznesowo dobry, ale o tyle szalony, że kluby podawane przez Jarka jako przykłady "skomputeryzowanych" i tak używają je w synergii z obserwacją "analogową", tabunem doradców, a u nas wspótwórca bodaj w kwietniu pytał na X, czy ktoś poleci mu materiały o analizie gry, co może zwiastować, że będzie jeszcze bardziej chałupniczo i celujemy bardziej w MVP (minimum viable product), resztę w rozumieniu Jarka zapewne ma zrobić marketing i wyniki Wisły
u nas proporcje pójdą mocno w stronę komputera, co też uważam za duży błąd, nie chcę dociekać czy wynikający z braku kasy, kadr czy zwykłej chęci odwinięcia się światkowi piłkarskiemu i udowodnieniu, że można to zrobić w proporcji w której algorytm ma robić większość zadań i nie spłonąć podchodząc za blisko do ognia
Odpowiedz cytując