skarabeus napisał(a):

Sukces to jedno. Drugie to sytuacja w tabeli i powtarzanie bzdur na temat MADA i Lechii.
Nic nam po PP jesli nadal bedziemy tkwic w 1 lidze.
A obecnie roznice miedzy Wisla a Lechia sa takie ze:
- Lechia w zasadzie juz awansowala
- Lechia nie ma dlugow
|
Wczoraj czytałem, że Lechia wisi jakiejś Łotewskiej drużynie 2 mln E za zawodników których stamtąd kupiła. Więc z tym brakiem długów to bym się nie rozpędzał.
