Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3781
Stary 06.05.2024, 16:07
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Sukces to jedno. Drugie to sytuacja w tabeli i powtarzanie bzdur na temat MADA i Lechii.


Nic nam po PP jesli nadal bedziemy tkwic w 1 lidze.

A obecnie roznice miedzy Wisla a Lechia sa takie ze:

- Lechia w zasadzie juz awansowala
- Lechia nie ma dlugow
Wczoraj czytałem, że Lechia wisi jakiejś Łotewskiej drużynie 2 mln E za zawodników których stamtąd kupiła. Więc z tym brakiem długów to bym się nie rozpędzał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując