Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28768
Stary 06.05.2024, 12:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raczej tak, można założyć że kartki/kontuzje będą, ale na tym etapie mamy niemal pełną kadrę. Ostatnio Omrani był za Rodado, Sobczakiem, Goku, Żyro, Gogółem na pozycji napastnika/cofniętego napastnika (ale - co zabawne - przed Olejarką).
Rude powiedział zdaje się że RACZEJ nie zagra i jeśli nie czeka nas jakiś dramat kadrowy to nie mieści się w osiemnastce. Jak były kontuzje/kartki to nawet dostawał minuty. Szybszy powrót Rodado w optymalnej formie, dobra postawa Żyro i świetna forma Gogóła po operacji kolana sprawiły że Omrani jest już zbędny.

Czy dało się przewidzieć że Żyro i Gogół złapią świetną dyspozycję w tym sezonie kiedy kontraktowano Omraniego? Że Sobczak się tak rozwinie (z Pogonią był bliski dwóch goli, zwłaszcza piętka była kozacka)? Nie.

Oczywiście, gdyby spadły na nas plagi egipskie to Omrani na bank odzyskałby miejsce w składzie dzięki ciężkiej pracy i zmianie nastawienia, ale lepiej żebyśmy nie musieli testować tego wariantu.
Żyro (zwłaszcza) i Gogół świetna dyspozycja? Boję się jak Żyro będzie w nieświetnej bo w PP z przodu nie zrobił nic, dobrze że walczył w obronie.
Jaki Omrani, jaka ciężka praca, jaka zmiana nastawienia? Przyjechał na trzymiesięczny urlop, ale dostał kopa bo nawet przez ten czas mu się nie udało poudawać, że mu się cokolwiek chce. Udało nam się podpisać algierskiego Janczyka, nie ma co się okłamywać.
Odpowiedz cytując