krysztal napisał(a):

Czy dało się przewidzieć,że zawodnik o takiej historii z ostatnich dwóch lat nie będzie w stanie dojść do sensownej formy która dawałaby alternatywę dla graczy takich jak Sobczak czy Rodado?Tak.To było praktycznie pewne.
Chwała Bogu nie trzeba było tego sprawdzać w praktyce i miejmy nadzieje że już nie trzeba będzie.
|
Kosztował bardzo niewiele - to jest klucz do oceny. Po prostu nie mieliśmy już pieniędzy.
Mogliśmy oczywiście wykonać ruch pozorowany i (przy aplauzie dziennikarzy i kibiców) wyciągnąć jakąś młodą melepetę udając że kwestie napastników mamy zamkniętą.
Dlaczego melepetę? Bo prawdziwe młode talenty są wysondowane i drogie. Czasem trafi się taki Gogół, zwykle - Młyński lub Olejarka (przy czym moim zdaniem Młyński to jest poziom wyżej jednak).
Przyszedł Omrani, dużo nas nie kosztował, kupując pączki w Żabce wsparł miejscową ekonomię. Na szczęście nie był potrzebny.