Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28766
Stary 06.05.2024, 12:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raczej tak, można założyć że kartki/kontuzje będą, ale na tym etapie mamy niemal pełną kadrę. Ostatnio Omrani był za Rodado, Sobczakiem, Goku, Żyro, Gogółem na pozycji napastnika/cofniętego napastnika (ale - co zabawne - przed Olejarką).
Rude powiedział zdaje się że RACZEJ nie zagra i jeśli nie czeka nas jakiś dramat kadrowy to nie mieści się w osiemnastce. Jak były kontuzje/kartki to nawet dostawał minuty. Szybszy powrót Rodado w optymalnej formie, dobra postawa Żyro i świetna forma Gogóła po operacji kolana sprawiły że Omrani jest już zbędny.

Czy dało się przewidzieć że Żyro i Gogół złapią świetną dyspozycję w tym sezonie kiedy kontraktowano Omraniego? Że Sobczak się tak rozwinie (z Pogonią był bliski dwóch goli, zwłaszcza piętka była kozacka)? Nie.

Oczywiście, gdyby spadły na nas plagi egipskie to Omrani na bank odzyskałby miejsce w składzie dzięki ciężkiej pracy i zmianie nastawienia, ale lepiej żebyśmy nie musieli testować tego wariantu.
Czy dało się przewidzieć,że zawodnik o takiej historii z ostatnich dwóch lat nie będzie w stanie dojść do sensownej formy która dawałaby alternatywę dla graczy takich jak Sobczak czy Rodado?Tak.To było praktycznie pewne.
Chwała Bogu nie trzeba było tego sprawdzać w praktyce i miejmy nadzieje że już nie trzeba będzie.
Odpowiedz cytując