Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28765
Stary 06.05.2024, 12:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie negował konieczności postawienia na jakiegokolwiek zawodnika mając w zasięgu jedynie Sobczaka i Rodado oraz wracającego po kontuzji Żyro, ale fakt że postawiono właśnie akurat na Omraniego. Intencje mieli dobre, ale zdecydowanie zaliczono wpadkę transferowa która niestety mocno od początku śmierdziała.

Pomijając aspekt finansowy to po prostu szkoda blokować miejsce na kogoś z kogo mógłby być jakiś pożytek, no chyba że mamy aż tak tragiczna młodzież, ale w tym względzie się już wolę nie wypowiadać. Trenerzy wiedzą lepiej.
Tak, mamy aż tak tragiczną młodzież. Olejarka swoją postawą na treningach wylądował w rezerwach, Karcz już o niego nie pyta bo dostał informację zwrotną z klubu żeby się nie ośmieszał.

Wystawianie miernych młodzieżowców już dość nas przez te lata pogrążyło. Omrani "blokował" miejsce w składzie tylko w umysłach fanatyków młodego drewna, skoro przegrywają z nim rywalizację o kadrę pierwszego zespołu to jednoznacznie pokazuje że nie, nie będzie z nich pożytku w Wiśle.

Napiszę więcej - tragedią jest brak kolejnego lewego obrońcy zamiast Krzyżanowskiego. Takiego co biega do obrony i nie kryje na radar.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.05.2024 o godz. 12:22.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując