Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28764
Stary 06.05.2024, 12:15
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oj pajace, gdyby kontuzjowani nie wrócili do składu Omrani nadal byłby w składzie.
Kabaret za darmo na forum
Choć nie wypada może tutaj się śmiać, bo jednak przypadłość ewidentnie chorobowa.

Wolfy w niedzielę: Omrani przydał się do tego, że Rude zbudował sobie na nim autorytet w szatni.
Wolfy w poniedziałek: Gdyby nie powrót kontuzjowanych to Omrani nadal byłby w składzie.

No spoko, czyli fajne ten autorytet Rude. Akurat wrócili kontuzjowani to stwierdził - ok, w takim razie odpalam Omraniego, pokaże im jaki ze mnie macho.

Oczywiście do tego wyzywanie normalnie myślących od idiotów, pajaców itp.

tutaj ewidentnie trzeba zmienić leki albo i lekarza.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując