wolfy napisał(a):

|
Oj pajace, gdyby kontuzjowani nie wrócili do składu Omrani nadal byłby w składzie.
|
Kabaret za darmo na forum
Choć nie wypada może tutaj się śmiać, bo jednak przypadłość ewidentnie chorobowa.
Wolfy w niedzielę: Omrani przydał się do tego, że Rude zbudował sobie na nim autorytet w szatni.
Wolfy w poniedziałek: Gdyby nie powrót kontuzjowanych to Omrani nadal byłby w składzie.
No spoko, czyli fajne ten autorytet Rude. Akurat wrócili kontuzjowani to stwierdził - ok, w takim razie odpalam Omraniego, pokaże im jaki ze mnie macho.
Oczywiście do tego wyzywanie normalnie myślących od idiotów, pajaców itp.
tutaj ewidentnie trzeba zmienić leki albo i lekarza.