|
Dlatego napisałem - wątpię by porzucił projekt, bo gdzie dostanie od ręki grę w pucharach wpisana w CV + w perspektywach sezon nawet w 1 lidze gdzie może sobie jeszcze podbic CV wysoką średnią punktowa. Do tego warto mieć dłuższe strednie staże niż po pół roku w klubie
Jak będzie esa to już na pewno nie będzie z czym dyskutować, bo to okno wystawowe.
W perspektywie 1.5 roku trzeba być gotowym z nowym trenerem jako naturalnym następca lub (tfu) strażakiem który będzie doraźnie coś ratował (czy to utrzymanie w esa czy to awans).
|