Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28762
Stary 06.05.2024, 12:02
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Wolfy ja Cie nie wyzywam tak że hamuj.Znowu idąc tym tokiem myślenia czy to już jest pewne że pozostałych meczach nikt kontuzji nie złapie?Czy racjonalnym jest założenie,że nikt się nie wysypie i Omraniego można kopnąć w dupe?
Raczej tak, można założyć że kartki/kontuzje będą, ale na tym etapie mamy niemal pełną kadrę. Ostatnio Omrani był za Rodado, Sobczakiem, Goku, Żyro, Gogółem na pozycji napastnika/cofniętego napastnika (ale - co zabawne - przed Olejarką).
Rude powiedział zdaje się że RACZEJ nie zagra i jeśli nie czeka nas jakiś dramat kadrowy to nie mieści się w osiemnastce. Jak były kontuzje/kartki to nawet dostawał minuty. Szybszy powrót Rodado w optymalnej formie, dobra postawa Żyro i świetna forma Gogóła po operacji kolana sprawiły że Omrani jest już zbędny.

Czy dało się przewidzieć że Żyro i Gogół złapią świetną dyspozycję w tym sezonie kiedy kontraktowano Omraniego? Że Sobczak się tak rozwinie (z Pogonią był bliski dwóch goli, zwłaszcza piętka była kozacka)? Nie.

Oczywiście, gdyby spadły na nas plagi egipskie to Omrani na bank odzyskałby miejsce w składzie dzięki ciężkiej pracy i zmianie nastawienia, ale lepiej żebyśmy nie musieli testować tego wariantu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.05.2024 o godz. 12:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując