|
Zagrałbym dziś w pierwszej połowie Krzyżanowskim jako lewym pomocnikiem za Nim Junca lub Szot. jeśli będzie lipa, zmiana na Alfaro lub Bregu. Wiem wiem trochę mnie odkleiło ale chłop ma ciągoty na bramkę, niech się wykaże z ostatnią drużyną tabeli.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|