wolfy napisał(a):

Oj pajace, gdyby kontuzjowani nie wrócili do składu Omrani nadal byłby w składzie. Żarł pączki z Żabki i był w kadrze.
Teraz, skoro wszyscy są zdrowi to jest w takiej formie i przy takiej (?) postawie niepotrzebny na ostatnie 6 meczy. To został odstrzelony. Czy kiedy go kontraktowano ktokolwiek liczył jeszcze na Żyro? Czy było racjonalne liczy na niego? Nie bardzo.
Jak widać po przykładzie sandomingo pojęcie szerokiego ( ) składu jest Wam obce.
Ale widzę że Omrani pełni jeszcze jedną, ważną społecznie funkcję - daje chwilę ulgi hejterom takim jak Jagul, Jaroo1, kryształ w tym trudnym czasie po wygraniu Pucharu Polski.
|
Wolfy ja Cie nie wyzywam tak że hamuj.Znowu idąc tym tokiem myślenia czy to już jest pewne że pozostałych meczach nikt kontuzji nie złapie?Czy racjonalnym jest założenie,że nikt się nie wysypie i Omraniego można kopnąć w dupe?