Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28759
Stary 06.05.2024, 11:42
Oj pajace, gdyby kontuzjowani nie wrócili do składu Omrani nadal byłby w składzie. Żarł pączki z Żabki i był w kadrze.
Teraz, skoro wszyscy są zdrowi to jest w takiej formie i przy takiej (?) postawie niepotrzebny na ostatnie 6 meczy. To został odstrzelony. Czy kiedy go kontraktowano ktokolwiek liczył jeszcze na Żyro? Czy było racjonalne liczyć na niego? Nie bardzo.

Jak widać po przykładzie sandomingo pojęcie szerokiego ( ) składu jest Wam obce.

Ale widzę że Omrani pełni jeszcze jedną, ważną społecznie funkcję - daje chwilę ulgi hejterom takim jak Jagul, Jaroo1, kryształ w tym trudnym czasie po wygraniu Pucharu Polski.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.05.2024 o godz. 11:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując