Oj pajace, gdyby kontuzjowani nie wrócili do składu Omrani nadal byłby w składzie. Żarł pączki z Żabki i był w kadrze.
Teraz, skoro wszyscy są zdrowi to jest w takiej formie i przy takiej (?) postawie niepotrzebny na ostatnie 6 meczy. To został odstrzelony. Czy kiedy go kontraktowano ktokolwiek liczył jeszcze na Żyro? Czy było racjonalne liczyć na niego? Nie bardzo.
Jak widać po przykładzie sandomingo pojęcie szerokiego (

) składu jest Wam obce.
Ale widzę że Omrani pełni jeszcze jedną, ważną społecznie funkcję - daje chwilę ulgi hejterom takim jak Jagul, Jaroo1, kryształ w tym trudnym czasie po wygraniu Pucharu Polski.