wolfy napisał(a):

Ciekawe co zrobił.
Swoją drogą, Omrani przydał się do jednego - żeby zbudować autorytet trenera i pokazać kto tu rządzi. Nie po to go tu ściągali, ale lepsze to niż nic.
|
Idąc tym tokiem rozumowania Basha i Junca przydali się żeby budować autorytet lekarza i fizjoterapeutów.Też nie po to byli tu ściągani ale lepsze to niż nic.