Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 06.05.2024, 10:40
Połowa klubów ekstraklasy może zapomnieć o choćby jednorazowej frekwencji takiej jaką Wisła ma średnią z gry w 1 lidze. Dlatego wynik finansowy (reklamowy) jest dużo lepszy, bo sponsorzy wiedzą, że trafiają do dużej grupy odbiorców (plus jakieś 200-300 tysięcy przed telewizorami).

Awans ligę wyżej spowoduje podniesienie stawek ale także większe zainteresowanie.
Odpowiedz cytując