|
Połowa klubów ekstraklasy może zapomnieć o choćby jednorazowej frekwencji takiej jaką Wisła ma średnią z gry w 1 lidze. Dlatego wynik finansowy (reklamowy) jest dużo lepszy, bo sponsorzy wiedzą, że trafiają do dużej grupy odbiorców (plus jakieś 200-300 tysięcy przed telewizorami).
Awans ligę wyżej spowoduje podniesienie stawek ale także większe zainteresowanie.
|