|
1 liga na tle esa to jest przejrzysta, przewidywalna liga.
Na miejscu Wiślakow nawet by mi na myśl nie przyszlo aby zawracać sobie głowę wynikami Arki. Celem jest 3 miejsce barażowe i tylko to ich powinno interesować. Naprawdę byłoby świetna sprawa je wywalczyć.
|