|
Sukces to jedno. Drugie to sytuacja w tabeli i powtarzanie bzdur na temat MADA i Lechii.
Nic nam po PP jesli nadal bedziemy tkwic w 1 lidze.
A obecnie roznice miedzy Wisla a Lechia sa takie ze:
- Lechia w zasadzie juz awansowala
- Lechia nie ma dlugow
|